تاريخ انتشار: ٢٣:٥٣ - ٩/٩/١٣٩١
کدخبر: 137
 
گزارش تصویری
برگزاری آزمون عملي متقاضيان شرکت در فصل دوم سرزمين دانايي
اين آزمون در تاريخ 3 آذر ماه در يک سالن ورزشي برگزار شد که شامل سه بخش آزمون خلاقيت و تست روانشناسي، آزمونهاي ورزشي (تست کوپر) و آزمون پزشکي بود.
بيش از 18000نفر با ثبت نام در سايت سرزمين دانايي dana5.ir تقاضاي خود براي شرکت در مستند مسابقه سرزمين دانايي را اعلام کرده بودند. نخستين گام انتخاب، آزمون علمي، هوش و استعداد تحصيلي بود که به صورت آزمون آنلاين در نيمه تيرماه برگزار شد. بالاترين امتياز کسب شده در آزمون 78.6 ٪ و پايين ترين آن -25.8 ٪ بود.
از برگزيدگان در آزمون علمي براي گام دوم که آزمون عملي بود دعوت شد. حدود 720 نفر در قالب گروههاي سه نفر در آزمون عملي شرکت کردند. اين آزمون در تاريخ 3 آذر ماه در يک سالن ورزشي برگزار شد که شامل سه بخش آزمون خلاقيت و تست روانشناسي، آزمونهاي ورزشي (تست کوپر) و آزمون پزشکي بود.
در حال حاضر پالايش اطلاعات در بخشهاي ورزشي و پزشکي انجام شده است و به زودي ارزيابي هاي خلاقيت و روانشناسي به پايان مي رسد که پس از آن نتايج آزمون عملي اعلام خواهد شد.
جهت مشاهده تصاویر بیشتر از این آزمون به سایت باشگاه مخاطبان شبکه پنج بخش سرزمین دانایی مراجعه کنید: http://club.tv5.ir

آزمون خلاقیت و روانشناسی


تست کوپر دراز نشست


گروه پزشکی در حال گرفتن شرح حال و بررسی های پزشکی


تست کوپر - پرش


محک قدرت بدنی با تست بالا رفتن از طناب


نظرات خوانندگان :
  • 5306 رضا: سلام درسایت شبکه 5 بخشی به نام سرزمین دانایی وجود ندارد.از شما خواهش میکنم عکس های بیشتری از آزمون 3 آذر در سایت خودتون قرار بدین. رضا


نظرات
نام:
پست الکترونيک:
وب سايت / وب لاگ
نظر: