تاريخ انتشار: ١٧:١ - ٢٤/٨/١٣٩١
کدخبر: 131
 

اعلام تایید پرداخت هزینه های ثبت نام از طریق email
پرداختهایی که انجام شده است و از طریق فرم مندرج در بخش ثبت نام کدرهگیری و 8 رقم کارت پرداخت کننده را اعلام نموده اند  تاییده آن پس از بررسی تا ساعت 22 روز 30 از طریق email اعلام خواهد شد.
پرداختهایی که انجام شده است و از طریق فرم مندرج در بخش ثبت نام کدرهگیری و 8 رقم کارت پرداخت کننده را اعلام نموده اند تاییده آن پس از بررسی  تا ساعت 22روز 30 از طریق email اعلام خواهد شد.

نظرات خوانندگان :
  • 5204 علی پروین: سلام من پرداخت رو انجام دادم اون فرم رو هم با کد رهگیری و 8 رقم پر کردم ولی هیچ پیغامی نمی ده و بار بعد که می رم تو سایت اون فیلد ها پر هست و تایید که می کنم می ره تو صفحه ای که مربوط به اطلاعات و مراحل تکمیل هست جایی هم پیغام نمی ده که تایید شده یا نه باید چه کنم؟ ممنون

  • پاسخ: اگر خبرها و مطالب سایت را مطالعه کرده باشید توضیح داده ایم که پرداخت ها پس از بررسی از طریق ایمیل و روز 30 تایید می شوند.


  • 5171 صالح عبدالهی: سلام.من مبلغ 45هزار تومان رو واریز کردم.کد رهگیری و 8رقم کارت رو هم فرستادم.ولی تا الان که ساعت 10 صبح شنبه 27آبان هستش ,ایمیلی واسم نیومده.قبلا هم واستون ایمیل زدم و نوشتم که ایمیل قبلی مسدود شده و خواهشا موارد توضیحاتی رو به ایمیل جدید بفرستید.ممنونم.

  • پاسخ: اگر وقتی وارد بخش "فرم ارسال کد رهگیری فیش پرداخت شده" شوید در بالای فرم می نویسد پرداخت شما تایید شده است در این صورت پرداخت شما تایید شده است.


  • 5162 مجید پورابراهیم: باسلام من شماره پرداخت شش رقمی را برای شما ارسال کردم آیا باید شماره بازیابی را می فرستادم؟ لطفا اطلاع دهید. باتشکر

  • پاسخ: ارسال یکی از دو کد (هر کدام که باشد: رهگیری، بازیابی، پرداخت یا ... ) + 8 رقم آخر کارت کافی است.


نظرات
نام:
پست الکترونيک:
وب سايت / وب لاگ
نظر: